در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
هدف ، تبلیغات یا ایجاد ارتباط محض نیست. تبلیغ باید در ذهن مشتری برای شما جایگاه سازی کند - - - تلفن پشتیبانی 24 ساعته : 5452 352 0935 - - - سامانه پیام کوتاه : 5000203020001

گوگل تبلیغ | نفر اول در جستجوی گوگل باشید...

آیا ثبت آگهی رایگان کافی است؟

دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ مجله آنلاین
  • تصویر شماره آیا ثبت آگهی رایگان کافی است؟

برای انجام تبلیغات آنلاین و بازاریابی اینترنتی راهکارهای متنوعی وجود دارد، اما در این مطلب می خواهیم مختصر و مفید در مورد ثبت اَگهی رایگان در اینترنت صحبت کنیم که اَیا فقط درج اگهی رایگان در اینترنت در سایت های نیازمندی اینترنتی به کسب و کار ما کمک خواهد کرد؟ یا اینکه باید از ابزارهای ویژه سازی اَگهی نیز استفاده نمود. با ما همراه باشید:


عده ایی از کسب و کارها در اینترنت به صورت رگباری شروع به انتشار آگهی رایگان و تکراری در سایت های مختلف می کنند و جالب تر اینکه یک اَگهی را چندین بار و بصورت تکراری در یک سایت نیازمندی درج می کنند! که در مطلب چرا نباید اَگهی تکراری ثبت کنیم؟ به اَن پرداخته ایم. ثبت آگهی رایگان مزیت های  خودش را دارد اما بصورت پیوسته شاید روشی پاسخ گو نباشد.
هدف از تبلیغات آنلاین چیست؟ جز اینکه اَگهی اینترنتی دیده شود و مشتری بتواند بابت خرید کالا و یا خدمات ارائه شده با اَگهی دهنده ارتباط برقرار کند.

دوستان عزیز توجه داشته باشید هدف از تبلیغات در اینترنت دیده شدن کسب و کار شماست. هر چقدر هم که شما در سایت های مختلف اَگهی رایگان ثبت کنید، بعد از مدتی به علت تعداد زیاد سایت های اَگهی و اینکه مجبور هستید اَگهی ها را هر روز بروز رسانی کنید خسته خواهید شد و بعد از مدتی دیگر سراغ اَگهی های خود هم نخواهید رفت.

ضمن اینکه با انجام بروز رسانی، اَگهی کسب و کار شما فقط بصورت چند دقیقه در بالای اَگهی های رایگان نمایش داده خواهد شد و بعد ار اَن به صفحات پایین تر خواهد رفت و شانس دیده شدن کسب و کار خود را از دست خواهید داد.

تجربه ثابت کرده است کسب و کارهایی که متمرکز بر روی چند سایت معتبر و پربازدید شده اند و در اَنجا نسبت به ویژه سازی اَگهی خود اقدام کرده اند و از امکانات ویژه سازی اَگهی مانند درج لینک سایت ، ثبت تصاویر بیشتر و نمایش تبلیغات ویدئویی خود بهره مند شده اند، قطعا بازخورد بهتری داشته و به کسب و کار خود اعتبار و رونق ویژه ای بخشیده اند.

توجه داشته باشید که تعرفه تبلیغات در نیازمندیهای اینترنتی کشور، نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار ارزان بوده و با اطمینان بیشتری می توان بابت آن سرمایه گذاری نمود.

از آنجا که شما با اطمینان به فروش کالا و یا ارائه خدمات خود، اقدام به پرداخت هزینه برای ثبت آگهی کرده اید، بدیهی است بازدیدکننده نیز به آگهی ویژه بیشتر اعتماد می کند و برای تماس با شما تمایل نشان می دهد.
 سایت گوگل تبلیغ ،یکی از سایت های معتبر و پربازدید نیازمندی اینترنتی می باشد که با ارائه راهکارهای متفاوت به شما کمک می کند تا اَگهی با کیفیت بهتر ثبت کنید و به کسب و کار خود رونق بخشید.

و در پایان این نکته را یاداَور می شویم که تبلیغات هزینه نیست،سرمایه گذاریست و تبلیغات اینترنتی یکی از روش های موثر و ارزان برای جذب مشتری است.

روزیتون 1000 برابر...

 

  ثبت آگهی رایگان