در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
هدف ، تبلیغات یا ایجاد ارتباط محض نیست. تبلیغ باید در ذهن مشتری برای شما جایگاه سازی کند - - - تلفن پشتیبانی 24 ساعته : 5452 352 0935 - - - سامانه پیام کوتاه : 5000203020001

گوگل تبلیغ | نفر اول در جستجوی گوگل باشید...

چگونه آگهی شما در گوگل بهتر جستجو شود؟

شنبه ۲۵ آذر ۹۶ مجله آنلاین
  • تصویر شماره چگونه آگهی شما در گوگل بهتر جستجو شود؟

دقت در نحوه درج آگهی در گوگل و انتخاب عنوان مناسب تاثیر بسزایی در جستجوی آگهی شما در موتورهای جستجوی گوگل خواهد داشت، در این مقاله سعی می شود به برخی از نکات مهم که شما باید در هنگام دادن آگهی رعایت نمایید، پرداخته شود.

۱) در صورتیکه وب سایت و یا وبلاگ دارید، لینک مستقیمی از سایت خود به آدرس آگهی خود در گوگل تبلیغ بدهید.
با کلیک کردن روی لینک، کاربر مستقیما از سایت وارد آگهی شما در گوگل تبلیغ می شود. این موضوع برای گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد. هر مقدار که لینک از سایتهای مختلف به آگهی شما در گوگل تبلیغ بالاتر رود، گوگل به آگهی شما امتیاز بالاتری می دهد و قابلیت جستجوی آنرا بهتر می کند.
در سایت و یا وبلاگ خود، لینک آگهی را در صفحه ای قرار دهید که با متن آگهی شما مرتبط باشد. ( این صفحه لزوما صفحه اول نیست ) گوگل هوشمند است و صفحه سایت و یا وبلاگ شما را می خواند و در صورتیکه به آگهی مرتبط به آن لینک داده باشید، با توجه به این ارتباط رتبه سایت و آگهی شما را بهتر می کند.
در صورتیکه از آگهی لینکدار استفاده می کنید، از آگهی خود به همان صفحه مرتبط سایت خود، که کالا و خدمات خود را کاملتر معرفی کرده اید، لینک بدهید، این لینک دوطرفه به مراتب رتبه آگهی و سایت شما را افزایش می دهد.

۲) عنوان آگهی را از کلماتی انتخاب کنید که انتظار دارید کاربران و جستجوگران آنرا جستجو نمایند.
به عنوان مثال در صورتیکه شرکت شما تولید کننده صابون است، به جای درج نام شرکت در عنوان آگهی خود، عبارت /تولید کننده صابون و مواد شوینده/ را در عنوان وارد کنید. گوگل امکانی تعبیه کرده است که می تواند میزان جستجو کلمات را به شما بگوید، برای انتخاب یک عنوان خوب ابتدا عنوان انتخابی خود را در ابزار کلمات کلیدی گوگل  ( https://adwords.google.com/KeywordPlanner ) بررسی نمایید.


۳) پارگراف اول آگهی شما بسیار مهم است و پیشنهاد می کنیم آنرا کاملا مرتبط با موضوع انتخاب کرده و از جملات کوتاه و کلمات دقیق مرتبط با موضوع کاری خود در آن استفاده کنید.


۴) شما می توانید 100 کلمه کلیدی برای آگهی خود انتخاب نمایید، گوگل تبلیغ این کلمات را در آدرس صفحه آگهی شما قرار می دهد، این کلمات را به دقت انتخاب نمایید.


۵) سعی کنید متن آگهی شما خلاصه و کاملا مرتبط با عنوان و موضوع کاری شما باشد. درج کلمات کلیدی در متن آگهی مهم است ولی در صورتیکه تعداد آنها از ۱۰ تا ۱۵ کلمه فراتر رود و یا مرتبط با موضوع نباشد، آگهی شما برای گوگل spam به شمار می رود و آنرا ایندکس نمی کند.


۶) کلمات آگهی شما که مورد نظر برای جستجو می باشند، لازم است با فاصله /space/ از هم جدا شوند و به کلمات دیگر و یا حروف اضافه و علامات نچسبند. بطور مثال در صورتیکه کار شما تور است، کلمه تور را بصورت مجزا وارد کنید و از درج کلماتی مانند تورهای و یا تور، ( کلمه تور چسبیده به ویرگول ) اجتناب کنید.


۷) هر قدر آگهی شما قدیمی تر باشد، با توجه به آنکه ممکن است قبلا در گوگل ایندکس شده باشد، بهتر جستجو می شود. بنابراین سعی کنید آگهی های قدیمی خود را حذف نکنید و در صورت نیاز به ویرایش آنها بپردازید.


۸) در صورتیکه موضوع کاری شما قابل تقیسم به بخشهای کوچک تر است، هر بخش را بصورت جداگانه و خلاصه در یک آگهی جدا و در زیر گروه مرتبط با آن درج کنید. درج آگهی در زیر گروه غیر مرتبط قابلیت جستجوی آنرا در سایت گوگل تبلیغ و گوگل کم می کند.

 

لینک: تیم گوگل تبلیغ

  ثبت آگهی رایگان