در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
هدف ، تبلیغات یا ایجاد ارتباط محض نیست. تبلیغ باید در ذهن مشتری برای شما جایگاه سازی کند - - - تلفن پشتیبانی 24 ساعته : 5452 352 0935 - - - سامانه پیام کوتاه : 5000203020001

گوگل تبلیغ | نفر اول در جستجوی گوگل باشید...

قانون توانگری - دوره آموزش قانون جذب

قانون توانگری - دوره آموزش قانون جذب

آگهی متنی

دوره قانون توانگری (دوره آموزش قانون جذب) دقیقا چیست؟

در گروه تحقیقاتی یکشو بر این باوریم که این خود ما هستیم که هر روز تمام اتفاقات کوچک و بزرگ زنگیمان را رقم میزنیم. هیچ چیز خارج از اختیار و اراده انسان نیست.

اگر اتفاقات زندگی ما مطابق خواست و علایقمان نیست، به این معنی است که از نحوه برنامه ریزی صحیح ذهن بی خبر هستیم و در طول زندگی، دیگران به جای ما برنامه های غلطی را در ذهن و ضمیرمان ثبت کرده اند.

دلیل اتفاقات بدی که در زندگی تجربه می کنیم همین است. اتفاقاتی که مطابق با خواسته های ما نیستند. به همین منظور دوره ای تحت عنوان دوره توانگری آماده کرده ایم که سه مرحله اصلی دارد. ابتدا در این دوره به اساس جهان می پردازیم و ساختار و مکانیزم آن را بررسی می کنیم.

سپس با قوانین اصلی کائنات آشنا می شویم. در نهایت نحوه صحیح برنامه ریزی ذهن را می آموزیم که به وسیله آن بتوانیم از قابلیت هایمان همسو با جهان بهره ببریم. در پایان دوره، ار نتایجی که در طول دوره کسب کرده اید متعجب خواهید شد.

با بررسی نتایجی که کسب کرده اید، برای ادامه مسیر مصمم تر خواهید شد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان